II Powiatowy Turniej pod patronatem Starosty (106 foto)

W minioną sobotę (24.06) na obiekcie sportowym w Gorzanowie po raz drugi odbył się Turniej Powiatowy Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Kłodzkiego, zorganizowany przez LKS Zamek Gorzanów.

Do zawodów przystąpiło 10 drużyn, które rywalizowały między sobą o jak najlepsze wyniki  w dwóch grupach podzielonych według kategorii wiekowych. Zawody rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym" 2x8min na dwóch wydzielonych boiskach.

W pierwszej grupie (kategoria rocznik 2007) wystąpiły zespoły reprezentujące następujące kluby:

- Nysa Kłodzko

- Trojan Lądek Zdrój

- Orlęta Krosnowice

- Zamek Gorzanów I

- Zamek Gorzanów II

W drugiej grupie (kategoria rocznik 2008) wystąpiły drużyny:

- Orle Międzylesie

- Orlęta Krosnowice

- Sparta Stary Waliszów

- Zamek Gorzanów I

- Zamek Gorzanów II

Po zakończonym turnieju odbył się towarzyski mecz pomiędzy seniorami/ rodzicami, a juniorami starszymi, zakończony zwycięstwem starszej drużyny 6:4.

Kierujemy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju  Starostwu Powiatowemu.

Dziękujemy również sponsorom, tj.:

-Rozlewnia Wody Mineralnej ,,Mineral" w Gorzanowie,

- Kajzerka  w Żelaźnie.

- Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka

- Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej

- InterMarche Bystrzyca Kłodzka

- Sklep ,,Zygryd'' w Bystrzycy Kłodzkiej

- Katarzyna i Henryk Dereń

- Janusz Smółka

- Marta i Mariusz Pokora

Dziękujemy również Towarzystwu Miłośników Gorzanowa za okazaną pomoc oraz udostępnienie budynku szkoły na czas turnieju oraz festynu, a także wszystkim rodzicom, zawodnikom oraz sympatykom klubu, którzy przyczynili się do organizacji i przygotowania turnieju oraz festynu.