Juniorzy z II zwycięstwem w Lidze Okręgowej (44foto)

Wałbrzych: Liga Okręgowa Juniora Starszego

Kolejka 3 06.09.2017r. godz. 17:00

Zamek Gorzanów 7:1 Gwarek Wałbrzych

(3:0)

Sędziowali: p. Dariusz Szylar  oraz p.Łukasz Krysa i p. Andrzej Celmer (jako asystenci) - KS Kłodzko

Strzelcy bramek: 1:0 Filip Kozłowski 29 min., 2:0 Paweł Nowak 31 min. (rzut karny),  3:0 Mateusz Oczkowski 42 min., 4:0 Mateusz Oczkowski 58 min., 5:0 Filip Kozłowski 67 min., 6:0 Mateusz Oczkowski 74 min.,  7:1 Karol Kogut 89 min. (Zamek) -  6:1 Dawid Topoła 85 min. (Gwarek)

Napomnienia: Zamek - brak -  Gabriel Zagodny 32min. , Kacper Dębczak 44 min., Mateusz Kamiński 86 min. Gwarek

Skład Zamku: Miłosz Tysiak -  Kacper Muszyński (58 min. Sebastian Polak), Oskar Piesiak, Dawid Rosenau, Łukasz Mackiewicz (75 min.Patryk Konopacki) - Filip Kozłowski (70 min. Michał Klimczak) , Maciej Szymański, Paweł Nowak (37 min. Kacper Urban), Kamil Dymek, Szczepan Polak (60 min. Karol Kogut) - Mateusz Oczkowski (80 min. Bartosz Polak)

Rezerwa: Kacper Jaworski

Dostępna jest Galeria zdjęć

Juniorzy w wygranej rywalizacji z Gwarkiem mieli okazję po raz pierwszy wystąpić w roli gospodarza na boisku w Gorzanowie i z pewnością mogą uznać swoją grę w całym przebiegu spotkania za bardzo udaną.  Zamek przeważał przez niemal całe spotkanie, mimo to worek z bramkami otworzył się dopiero w 29 minucie gry za sprawą strzału w ,,długi róg " bramki Filipa Kozłowskiego. Chwilę po tym rzut karny wykorzystał Paweł Nowak. Jeszcze jedno trafienie dołożył w pierwszej odsłonie gry, trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy występujący w tym meczu w roli napastnika, Mateusz Oczkowski. W drugich 45 minutach ponownie  jako w roli strzelca wystąpił Filip Kozłowski. Dwie bramki dołożył jeszcze Mateusz Oczkowski, dzięki czemu skompletował hat-tricka, a na koniec spotkania, w 89 minucie gry Karol Kogut zanotował swoje pierwsze trafienie w bieżących rozgrywkach. Rywal był w stanie jedynie odpowiedzieć golem honorowym przy stanie 6:0 gdy po błędzie w szeregach obrony naszej drużynie zawodnik Gwarka przechwycił futbolówkę i silnym strzałem z okolic pola karnego nie dał szans na interwencję Miłoszowi Tysiakowi kierując piłkę pod poprzeczkę.

Juniorzy Zamku po 3 rozegranych spotkaniach mają w swoim dorobku 7 punktów i plasują się w chwili obecnej na pierwszym miejscu w tabeli. Stan ten będzie trwał co najmniej do 4 kolejki, bowiem Jedyną drużyną, która mogłaby już zrównać się punktami z zespołem z Gorzanowa jest Bielawianka Bielawa. Jednakże rywal Zamku z minionej soboty zmuszony jest pauzować podczas 3 kolejki z powodu wycofania się jednej z drużyn z rozgrywek.