Wychowanek Zamku powołany do reprezentacji DolZPN 2002

Dnia 3 marca na oficjalnej stronie internetowej Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej ogłoszono powołania reprezentacji Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2002. Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN we Wrocławiu opublikował listę powołanych piłkarzy, którzy będą mieli okazję wystąpić w dniach 14-15.03.2017r. w Łężeczkach (k. Poznania) w meczach sparingowych z Wielkopolskim ZPN.

Wśród 20 zawodników, którzy zostali powołani do kadry reprezentującej nasze województwo znajduje się Maciej Olczak, wychowanek naszego klubu, który od początku października ubiegłego roku występuje na zasadzie transferu czasowego w Akademii Piłkarskiej WKS-u Śląska Wrocław SA.

W załączonej liście znalazło się miejsce dla dziesięciu zawodników Śląska Wrocław, ośmiu Zagłębia Lubin oraz dwóch piłkarzy broniących barw Miedzi Legnica.

Gratulujemy i podobnie jak Marcelowi życzymy powodzenia.