Kłodzko: Terenowa Klasa Juniora Starszego

22 kolejka

10.06.2017r. (sobota) godz. 14:00

Zamek Gorzanów 5:4 Włókniarz Kudowa Zdrój

(1:3)

Strzelcy bramek: 0:1 Łukasz Stachura 9', 1:1 Szczepan Polak 28', 1:2 Oskar Bednarek 31', 1:3 Oskar Bednarek 42', 1:4 Łukasz Stachura 51', 4:2 Szczepan Polak 61', 4:3 Maciej Szymański 71' , 4:4 Bartosz Polak 74', 5:4 Bartosz Polak 77'

Napomnienia: Dominik Fabrycki 59' (żółta) , Dominik Fabrycki 59' (żółta - czerwona), Oskar Bednarek 86' (żółta), Łukasz Stachura 90' (żółta)

Skład Zamku:  Patryk Bernyś - Sebastian Polak (46' Bartosz Polak), Kacper Jaworski (55' Maciej Rojek), Patryk Konopacki, Kacper Muszyński - Szczepan Polak, Maciej Szymański, Kacper Urban. Jakub Szajter, Michał Klimczak - Karol Kogut

W ostatnim meczu sezonu 2016/2017 Terenowej Klasy Juniora Starszego zawodnicy Andrzeja Matusika po niezwykle ciężkim spotkaniu zwyciężyli 5:4 z drużyną Włókniarza Kudowa Zdrój.

Do spotkania drużyna przystąpiła bez ośmiu podstawowych zawodników, spośród których aż siedmiu otrzymało szansę gry w niedzielnym pojedynku ligowym pierwszego zespołu z KS Polanicą Zdrój. Mimo osłabień kadrowych drużyna sprostała zadaniu utrzymania passy zwycięstw trwającej od pierwszego meczu sezonu tj. dnia 3 września 2016r.

Po bardzo słabej grze w trakcie pierwszej połowy w wykonaniu gospodarzy, druga odsłona przyniosła długo oczekiwane rezultaty pod postacią czterech goli w przeciągu 16 minut gry. Drużyna Zamku od 59 minuty gry miała ułatwione zadanie za sprawą drugiej żółtej kartki (w konsekwencji czerwonej) zawodnika gości na skutek niesportowego zachowania, lecz w ostatnich minutach gry dwóch piłkarzy Zamku, Jakub Szajter oraz Bartosz Polak musieli opuścić plac gry w wyniku odniesionych kontuzji.

Dostępna jest Galeria zdjęć 40 (foto)

Dostepne są Statystyki zawodników Zamku

Najlepszym strzelcem drużyny w sezonie 2016/2017 został Maciej Dymek, który trafił do siatki rywali 18-krotnie. Z kolei tuż za nim uplasował się Kamil Dymek z 15 bramkami na koncie.