Zmiany w rozgrywkach A-klasy- Podział na 4 grupy

W czwartek 21 lipca w Wałbrzychu członkowie zarządu Okręgowego Związku Piłki Nożnej dokonali kilku istotnych zmian w rozgrywkach A-klasy. Najważniejszą dla nas informacją jest podział na cztery grupy, w których znajdzie się 14 drużyn. Do zakończenia ubiegłego sezonu w A-klasie znajdowało się 48 drużyn, od tej pory w wyniku podjętych zmian w A-klasach podległych pod OZPN będzie występować łącznie 56 zespołów. Dodatkowo, od tej pory drużyny będą rozgrywały pojedynki ligowe również w soboty.

Od sezonu 2016/2017 Seniorzy Zamku będą występować w 4 grupie A-klasy,w której będą znajdować się następujące zespoły:

1. Polonia Bystrzyca Kłodzka (spadkowicz z LO)

2. Zamek Gorzanów

3. Łomniczanka Stara Łomnica

4. KS Polanica Zdrój

5. Hutnik Szczytna

6. Włókniarz Kudowa Zdrój

7. Kryształ Stronie Śląskie

8. Śnieżnik Domaszków

9. LKS Bierkowice

10. Tęcza Ścinawka Dolna

11. Odrodzenie Szalejów Dolny

12. Wambierzycki LKS Wambierzyce (benianimek)

13. Sudety Międzylesie (bienianimek)

14. Słowianin Wolibórz (benianimek)

Więcej informacji o zmianach w rozgrywkach można znaleźć między innymi na stronie internetowej klubu GLKS Orlęta Krosnowice - link do newsa Zapraszamy.