Koniec wypożyczenia bramkarza Śnieżnika

Łukasz Szabunio, który w sezonie 2017/2018 występował w naszym klubie na zasadzie transferu czasowego w okresie dwóch rund rozgrywek, wraca do Śnieżnika Domaszków. Piłkarz występował w barwach Zamku od września ubiegłego roku, kiedy to zastąpił Miłosza Tysiaka, który z kolei opuścił nasz klub w trakcie rozgrywek, by po trzech rozegranych spotkaniach przejść do Akademii WKS ,,Śląsk" Wrocław.

Łukasz rozegrał w naszym klubie łącznie 30 spotkań (21 w I drużynie seniorów oraz 9 w klasie Okręgowej Juniora Starszego). Piłkarz Śnieżnika broniąc barw Zamku w ubiegłym sezonie, sześciokrotnie zdołał schodzić z placu gry bez puszczonej bramki, dzięki czemu zajął wspólnie z bramkarzem z Bierkowic 1 pozycję w klasyfikacji sporządzonej przez p. R. Jóźwiaka (administratora strony klubu GLKS ,,Orlęta Krosnowice").

Dziękujemy za rok występów w naszym klubie i życzymy powodzenia w Śnieżniku Domaszków.

link  do klasyfikacji strzelców, bramkarzy, fair play znajdującej się na stronie klubu GLKS ,,Orlęta Krosnowice".