Podium młodzieży Zamku w Krosnowicach

Drużyny młodzieżowe Zamku nie pozostają bezczynne w przerwie zimowej. Korzystając z wolnego czasu na skutek pauzy w rozgrywkach Podokręgu Piłki Nożnej w Kłodzku podopieczni J. Sęgi i A. Matusika wzięli udział w w dwóch turniejach organizowanych przez Klub Sportowy GLKS Orlęta Krosnowice. W pierwszym turnieju dla rocznika 2004 i młodsi, zespół Zamku zajął drugą lokatę plasując się tuż za rówieśnikami z Polonii Bystrzycy Kłodzkiej.

Relacja z turnieju zorganizowanego 13 stycznia (w tym zdjęcia autorstwa W. Filar) udostępniono na stronie internetowej GLKS Orlęta Krosnowice oraz na facebooku wyżej wymienionego Klubu Sportowego.

Zaledwie tydzień po turnieju dla rocznika 2004 i młodsi, Klub Sportowy GLKS Orlęta Krosnowice podjął się zorganizowania kolejnych zawodów, tym razem dla młodszych zawodników (rocznik 2006 i młodsi). Turniej odbył się 20 stycznia br. i miał miejsce w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Krosnowicach.

Zawodnicy reprezentujący nasz klub spisali się znakomicie zajmując pierwsze miejsce w rozgrywkach, odnosząc cztery zwycięstwa i jeden remis z Gospodarzem turnieju. Zawodnik Zamku, 10-letni P. Słodkowski (rocznik 2008) trafiając do siatki rywali sześciokrotnie okazał się najlepszym strzelcem turnieju rocznika 2006 i młodsi.

Więcej informacji (relacja oraz zdjęcia) dostępne są na stronie GLKS Orlęta Krosnowice oraz na facebooku wyżej wymienionego Klubu Sportowego.