Z Pogonią w Pucharze i w A-klasie

W ubiegłym tygodniu seniorzy Zamku rozegrali kolejne dwa spotkania. W środę Zamek wystąpił w Pucharze Polski mając za przeciwnika spadkowicza z Ligi Okręgowej, Pogoń Duszniki Zdrój. Trener A. Matusik zdecydował się na wystawienie w spotkaniu ,,drugiej jedenastki", dzięki czemu część zawodników w tym juniorów, którzy obecnie przegrywają rywalizację o miejsce w podstawowej jedenastce mieli sposobność gry w większym wymiarze czasowym.
W niedzielę Zamek ponownie zmierzył sięz Pogonią, lecz tym razem na stadionie im. Kazimierza Górskiego. Seniorzy przystąpili do rywalizacji o ligowe punkty niemal w tym samym składzie co w meczu z Interem. Gorzanowianie zdołali wywieźć z trudnego terenu cenne trzy punkty. Gratulacje dla zespołu oraz trenerów.
W następną niedzielę pierwsza drużyna zmierzy się z ATS-em Wojbórz w ramach trzeciej kolejki A-klasy. Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 na obiekcie sportowym w Gorzanowie.

15.08.2018r. Puchar Polski:

Zamek Gorzanów 0:5 Pogoń Duszniki Zdrój

19.08.2018r. 2 Kolejka III Grupy A-klasy:

Pogoń Duszniki Zdrój 1:2 Zamek Gorzanów
bramki: D. Rosenau (48' samobójcza) - B. Wojtyła 47' oraz D. Matusik 90'