Juniorzy deklasują Nysę w II sparingu (33 foto)

04.08.2017r. godz. 16:00

Zamek Gorzanów 12:2 Nysa Kłodzko

Strzelcy bramek: Filip Kozłowski 5, Dawid Rosenau 2, Maciej Szymański 2, Adam Klasicki, Kacper Urban (k),
Michał Klimczak

Skład Zamku: Kacper Muszyński - Kacper Urban, Oskar Piesiak, Dawid Rosenau, Patryk Konopacki - Filip Kozłowski, Kamil Dymek, Julia Pusz, Maciej Szymański, Adam Klasicki - Michał Klimczak

Zmiany: 25'  Maciej Dymek za Julię Pusz (46' J. Pusz za M. Dymka)

W ramach drugiego spotkania towarzyskiego Juniorom przyszło zmierzyć się Nysą Kłodzko, z którą przyjdzie im rywalizować o ligowe punkty w Wałbrzyskiej Lidze Okręgowej Juniora Starszego w sezonie 2017/2018.

W spotkaniu towarzyskim Zamek bezsprzecznie okazał się drużyną lepszą trafiając do siatki rywala 12 razy. Gospodarze bez większego trudu utrzymywali się przy piłce przez większość czasu gry, będąc wyraźnie w lepszej dyspozycji od przeciwnika. Zamek pomimo trwającego już piąty dzień obozu przygotowawczego, zaprezentował się z dobrej strony nie okazując w trakcie dzisiejszego spotkania większych oznak zmęczenia w wyniku wykonania ciężkiej pracy, biorąc pod uwagę sporą ilość treningów  w trakcie ostatnich dni jak również rozegranie sparingu z Orlętami Krosnowice.

Konsekwencją dobrego występu całej drużyny na tle zespołu przeciwnego okazał się tak wysoki rezultat, który świadczy jednocześnie o bardzo dobrej skuteczności strzeleckiej w dniu dzisiejszym naszej młodej drużyny. Rywale zdołali odpowiedzieć dwoma golami, które były niestety skutkiem błędów w szeregach obrony, jak i niefortunnej interwencji Kacpra Muszyńskiego, w polu bramkowym, który w drugim spotkaniu z rzędu musiał wystąpić w roli bramkarza z uwagi na nieobecność Miłosza Tysiaka.

Powoli dobiega już końca obóz przygotowawczy zespołu Juniorów, którego zwieńczeniem będzie niedzielny sparing (06.08) z II drużyną seniorską. Spotkanie odbędzie się oczywiście na obiekcie w Gorzanowie. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 15:00.