K. Dawiec zmienia barwy klubowe

Jeden z dwóch najlepszych strzelców w ostatnich sezonach I drużyny Zamku występującej w IV grupie A-klasy opuszcza nasz klub na rzecz reprezentowania barw ATS Wojbórz. Były nasz napastnik będzie grał dla  ATS-u od nadchodzącej rundy wiosennej trwającego sezonu 2017/2018.

Kamil występował w szeregach pierwszego zespołu z Gorzanowa już w sezonie 2014/2015, kiedy to trafił do Zamku w ramach półrocznego wypożyczenia z klubu ,,Iskra'' Jaszkowa Dolna na okres rundy jesiennej. Wówczas w przeciągu 11 rozegranych spotkań jesiennych zanotował 9 trafień, dając wyraźne dowody na swoją bardzo dobrą skuteczność strzelecką i wysoką przydatność dla zespołu, bezpośrednio oddziałując na korzystne rezultaty drużyny a tym samym pozycję w tabeli.

20.03.2016r. - spotkanie w Gorzanowie przeciwko Pogonii Duszniki Zdrój (wynik 5:1 , 2 gole Kamila oraz dwie asysty

Zawodnik ponownie trafił do LKS-u wiosną 2016 roku, jednak już na zasadzie transferu definitywnego. W drugiej części sezonu 2015/2016 Kamil zdołał ponownie 9-krotnie znaleźć drogę do bramki rywali rozgrywając jednocześnie 9 spotkań.

03.04.2016r. - spotkanie w Gorzanowie przeciwko Cis-owi Brzeźnica (wynik 2:2, gol Kamila na 1:0 w 5 minucie gry)

Następnie, w przeciągu całego sezonu 2016/2017, w 18 spotkaniach strzelił 25 goli. Tworząc dwójkę podstawowych napastników z Dominikiem Matusikiem w tamtejszym sezonie wspólnie trafili do bramek rywali 49 razy, dzięki temu zostali jedną z najlepszych wówczas par napastników III grupy A-klasy. W aktualnym sezonie Kamil na boiskach A-klasy wystąpił 9 razy, przy czym skierował piłkę do siatki przeciwników 7 razy.

Podsumowując wszystkie spotkania, zawodnik reprezentując nasz klub spędził na boiskach A-klasy łącznie 3995 minut. Kamil wychodząc na murawę 49 – krotnie zdobył 50 goli, będąc także czterokrotnie upominanym żółtą kartką przez arbitrów.

W imieniu zawodników oraz zarządu klubu dziękujemy zawodnikowi za grę i reprezentowanie naszego klubu w rozgrywkach ligowych, jednocześnie życzymy osiągania jak najlepszych wyników w barwach następnego klubu, czerpania radości z gry, omijania kontuzji, a także wszelkich powodzeń w życiu prywatnym.