Mecz towarzyski z Iskrą

Po zwycięstwie 0:1 w Starej Łomnicy nad Łomniczanką zawodników A. Matusika w nadchodzącą niedzielę czeka drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do zbliżającej się rundy rewanżowej. Seniorzy w następnym sparingu zmierzą się z dużo bardziej wymagającym rywalem występującym w wyższej klasie rozgrywkowej.

W najbliższą niedzielę (11.03.2018r.) pierwsza drużyna seniorów  podejmie w spotkaniu wyjazdowym z Iskrę Jaszkową Dolną. Rywal występuje w Wałbrzyskiej Lidze Okręgowej Seniorów nieprzerwanie od sezonu 2009/2010.

Iskra zajmując 13 lokatę  zgromadziła w rundzie jesiennej 14 punktów i zdołała wypracować przewagę 7 punktów nad ostatnią w tabeli Victorią Świebodzice i 6 punktów nad przedostatnią Pogonią Duszniki Zdrój, co w chwili obecnej nie pozwala myśleć drużynie o spokojnej rundzie rewanżowej i pewnym utrzymaniu.

Początek spotkania towarzyskiego z Iskrą zaplanowany jest na godzinę 14:00.

Zbiórka zawodników przy boisku w Jaszkowej Dolnej o godzinie 13:30.