Minimalna porażka w I sparingu

30.07.2017r.

Pogoń Duszniki Zdrój 2:1 Zamek Gorzanów

Strzelec bramki: 0:1 Dominik Matusik (asystował Kamil Dawiec)

Skład Zamku: Sławomir Grebski - Oskar Piesiak, Mateusz Biernat, Dawid Rosenau, Dawid Pachowicz- Filip Kozłowski, Grzegorz Kuczek, Kamil Dymek, Grzegorz Grochalski - Kamil Dawiec, Dominik Matusik

Na zmiany wchodzili: 45' Maciej Szymański, 60' Wojciech Rosenau za , 60' Patryk Konopacki, 65' Mariusz Konopacki

W pierwszym sparingu seniorzy Zamku wsparci zawodnikami drużyny młodzieżowej ponieśli minimalną porażkę w Dusznikach-Zdrój z drużyną Pogoni, która występuje w Klasie Okręgowej.

Pierwsza drużyna rozegra następny sparing za dwa tygodnie (tj. 13.08.2017r.), najprawdopodobniej na własnym obiekcie z rywalem z A-klasy -  Łomniczanką Starą Łomnicą.

Z kolei druga drużyna Seniorów, która od nadchodzącego sezonu będzie reprezentować nasz klub w I Grupie Kłodzkiej Klasy B, rozegra wewnętrzny sparing z drużyną Juniorów Starszych. Sparing będzie stanowić jednocześnie zakończenie tygodniowego obozu przygotowawczego Juniorów do zbliżającego się sezonu w Lidze Okręgowej Juniora Starszego, w której zespół Andrzeja Matusika wystąpi w roli benianimka. Mecz odbędzie w kolejną niedzielę (tj. 06.08.17r.), godzina zostanie podana w tygodniu.