Powrót dwóch młodzieżowców

Pomimo osłabienia kadry drużyny młodzieżowej jak zespołu seniorów w postaci odejścia Ł. Szabunio czy K. Dymka, Zamek przystąpi do nadchodzącego sezonu wzmocniony, za sprawą powrotu dwóch młodzieżowców jak i pojawienia się kolejno dwóch nowych piłkarzy w kadrze seniorskiej.

Po trzech latach przerwy w grze w barwach naszego klubu, do kadry Zamku powraca Mikołaj Lemański, który wraz z Maciejem Olczakiem opuścili nasz klub w sierpniu 2015 roku na rzecz występów w młodzieżowych drużynach klubu MZKS ,,Lechia" Dzierżoniów. Zawodnik Zamku w ostatnim czasie występował w II Wojewódzkiej Lidze Juniora Młodszego.

Po półrocznym wypożyczeniu do MKS ,,Nysa" Kłodzko do klubu z Gorzanowa powraca również Filip Kozłowski, który był jednym z podstawowych, a zarazem czołowych zawodników w ubiegłym roku nie tylko w zespole młodzieżowym, ale i szeregach I drużyny Zamku prowadzonej przez Andrzeja Matusika, dzięki czemu został dostrzeżony przez klub z Kłodzka i kilkukrotnie miał sposobność występów na szczeblu Dolnośląskiej IV ligi w trakcie rundy wiosennej sezonu 2017/2018.