Sędziował: p.Milewski (PPN Świdnica)

Strzelec bramek: Paweł Barycz 2

Asysty: 0:1 Grzegorz Grochalski

0:2 Radosław Sołodowczuk

Skład: Kudła- Gwizdak, Grzyb, Zieliński, Koniuszek, Grochalski, Pachowicz, Ściebura, Zalewski, Sołodowczuk, Barycz.

Dostępna jest Galeria zdjęć [17]

Treningi od przyszłego tygodnia będą odbywać się o godzinie 17:00 w Zabłociu (wtorek, piątek)

Gorzanowianie w 9. kolejce A-klasy zdobyli ważne trzy punkty z Polanicą i przerwali długotrwającą serię spotkań bez zwycięstwa w bieżącym sezonie. Do meczu Zamek przystąpił bez Kamila Dawca, Grzegorza Kuczka, czy Pawła Szydły, którzy z różnych powodów nie mogli stawić się na przedmeczowej zbiórce. W kadrze znaleźli się Grzegorz Grochalski, Radosław Sołodowczuk oraz Paweł Barycz, którzy znacznie przyczynili się do dzisiejszej wygranej.

Chwilę po pierwszym gwizdku pana Milewskiego doszło do otwarcia wyniku w Szczytnej. Pierwszy gol padł po przedłużeniu piłki głową przez Grzegorza Grochalskiego do Pawła Barycza, który wykorzystując korzystną pozycję w okolicach 16 metra oddał strzał w dolny, długi róg i w ten sposób wpisał się czwarty raz na listę strzelców w klasie A. W pierwszej odsłonie gry Zamek dwukrotnie jeszcze trafiał do siatki rywali za sprawą Grzegorza Grochalskiego, lecz arbiter główny był zmuszony w tych sytuacjach odgwizdać pozycję spaloną zawodników Gorzanowa. Drugi gol padł po rozpoczęciu akcji z lewej strony boiska i wymianie podań pomiędzy Radosławem Sołodowczukiem i Pawłem Baryczem, który po przechwyceniu futbolówki ponownie znalazł się w dogodnej sytuacji ku oddaniu strzału. Tym razem z okolic 20 metra skierował piłkę w lewy górny róg, nie pozostawiając żadnych szans goalkeeperowi Polanicy na skuteczną intwerwencję. Tworzone sytuacje ze strony rywali, szczególnie w drugiej połowie opierały się  między innymi na wrzucaniu piłki w pole karne z prawej strony boiska za sprawą prawego pomocnika, Mateusza Misiewicza. Najlepszy strzelec Polanicy również miał okazję wpisania się na listę strzelców, jednak jego strzał z rzutu wolnego w drugiej połowie minimalnie minął poprzeczkę bramki Tomasza Kudła.

Za tydzień na boisku w Zabłociu piłkarze Gorzanowa zmierzą się o godzinie 11:00 z Pogonią Duszniki Zdrój, która w sobotę rozegrała derbowe spotkanie wygrywając ze Szczytną 1:3.