Juniorzy Starsi: O punkty w Nowej Rudzie

W 7 kolejce rozgrywek Wałbrzyskiej Ligi Okręgowej Juniora Starszego z udziałem naszej drużyny odbędzie się przysłowiowy pojedynek ,,na szczycie" zespołów znajdujących w czołówce tabeli. Najbliższym przeciwnikiem zespołu prowadzonego przez Andrzeja Matusika będzie Piast Nowa Ruda, który z powodzeniem radzi sobie na ligowych boiskach Klasy Okręgowej zajmując pozycję wicelidera w tabeli w/w rozgrywek.

Juniorzy Zamku w poprzedniej kolejce zmuszeni byli pauzować na skutek wycofania się jednej z drużyn przez co stracili pozycję lidera i zrównali się jednocześnie z Orłem Ząbkowice Śląskie i Piastem Nowa Ruda pod względem ilości rozegranych meczy.

Najbliższy rywal z Nowej Rudy w 4 wygranych spotkaniach zdobył 15 goli, jednocześnie tracąc zaledwie dwie bramki, w meczu z Bielawianką Bielawa oraz Gwarkiem Wałbrzych. Podopieczni Piotra Paska zmierzyli się do tej pory z Zjednoczonymi Ścinawką Średnią (5:0), Bielawianką Bielawa (1:2), Nysą Kłodzko (0:5) oraz Gwarkiem Wałbrzych (3:1).

Porównując statystyki oraz wiek zawodników obu drużyn (w Piaście występuje większość zawodników z rocznika 1999,2000 i 2001) jako faworyta należy wskazać drużynę rywali. Mimo to Zamek z pewnością będzie chciał wywieźć jak najlepszy rezultat z Nowej Rudy i zdobycie zwycięstwa, bądź remisu będzie bardzo dobrym wynikiem dla naszego zespołu.

Początek spotkania o godzinie 11:00 w Nowej Rudzie