Ostatni mecz Zamku w 2017 roku- II drużyna jedzie do Niwy.

W niedzielę (19.11.17r.) druga drużyna uda się do Niwy, by tam rozegrać ostatni mecz ligowy w rozgrywkach Kłodzkiej B-klasy w 2017 roku. W ostatnim meczu ze Spartą Stary Waliszów Gorzanowianie wystąpili zaledwie w 11 osobowym składzie. W najbliższą niedzielę ta sytuacja raczej już się nie powtórzy. Przeciwnie, w kadrze Zamku powinno pojawić się o wiele więcej zawodników ze względu na koniec rundy jesiennej Ligi Okręgowej Juniora Starszego oraz A-klasy, który nastąpił w ubiegłą niedzielę (12.11.17r.). Druga drużyna prowadzona przez Arkadiusza Grzyba i Wojciecha Rosenau być może zostanie wsparta zawodnikami na co dzień występującymi w młodzieżowych rozgrywkach. Do drużyny powinni dołączyć również starsi zawodnicy, którzy w wyniku problemów kadrowych w A-klasie mieli dotychczas okazję gry w pierwszym zespole. Zaznaczyć jednak należy, że w niedzielę do kadry meczowej dołączą jedynie zawodnicy, którzy już brali udział w rozgrywkach B-klasy. W związku z tym, pojutrze z pewnością  na placu gry nie pojawią się czołowi piłkarze pierwszej drużyny i juniorów starszych.

Przed ostatnią kolejką zespół z Gorzanowa mając 12 punktów na koncie, wyprzedza Zrzeszonych, lecz w przypadku przegranej  Zamku w Niwie, to rywal wyprzedzi naszą drużynę, przez co Gorzanowianie zakończą rok na przedostatnej pozycji w tabeli B-klasy mając przewagę jedynie nad Igliczną Wilkanów. Bilans bramkowy Zrzeszonych to 22-44 z kolei dorobek Zamku wynosi 27-65. Niedzielny pojedynek będzie niezwykle

Początek spotkania o godzinie 11:00 w Niwie.

Zbiórka na miejscu o godzinie 10:10