Zamek Gorzanów 2:4 Łomniczanka Stara Łomnica

(1:0)

Strzelcy bramek: Kamil Dawiec, Łukasz Konopacki

Skład: M. Konopacki, G. Zieliński, A. Grzyb, D. Rosenau, Ł. Konopacki, P. Marcinowski, T. Marcinowski, D. Pachowicz, P. Barycz, Sz. Polak, W. Rosenau, K. Dawiec

W przedostatnim spotkaniu towarzyskim Seniorzy Zamku przegrali na swoim obiekcie z Łomniczanką Starą Łomnicą. Na przedmeczowej zbiórce pojawiło się zaledwie 12 zawodników, jednak pomimo problemów kadrowych zawodnicy Andrzeja Matusika rozegrali dobre spotkanie. W pierwszej odsłonie gry Zamek prowadził 1:0, przy czym nie zdołał wykorzystać rzutu karnego. Po doprowadzeniu do remisu przez drużynę Gości w drugiej połowie, Zamek ponownie trafił do siatki rywali i w dalszym czasie kontrolował przebieg spotkania. Przy zdobytej przewadze piłkarze Zamku nie zdołali niestety wykorzystać kolejnych 100- procentowych sytuacji pod bramką Łomniczanki. Ostatnie 10 minut gry zadecydowały o końcowym rezultacie spotkania. Błędy popełnione w obronie, brak sił i niemożliwość dokonania zmian w szeregach Zamku spowodowały, iż nasza drużyna musiała schodzić z boiska w roli przegranych.