3x30min.

(0:1), (0:0), (2:3)

Strzelcy bramek: Wojciech Rosenau, Dominik Matusik

Asystował: Tomasz Marcinowski

Skład Zamku (0- 30min.): Marcel Rosenau- Dawid Rosenau, Piotr Pachołek, Grzegorz Zieliński, Łukasz Konopacki- Mateusz Oczkowski (20min. Dawid Pachowicz), Miłosz Rydz, Mateusz Biernat, Tomasz Marcinowski- Maciej Dymek, Dominik Matusik

Skład Zamku (30-60min.): Marcel Rosenau (50min. Grzegorz Zieliński)- Paweł Marcinowski, Piotr Pachołek, Grzegorz Zieliński (50min. Dawid Rosenau), Dawid Pachowicz- Mateusz Oczkowski (46' Łukasz Konopacki), Wojciech Rosenau, Mateusz Biernat (45min. Miłosz Rydz), Tomasz Marcinowski- Dominik Matusik, Maciej Dymek

Skład Zamku (60-90min.): Grzegorz Zieliński- Paweł Marcinowski, Łukasz Konopacki, Dawid Rosenau, Dawid Pachowicz- Tomasz Marcinowski (75min. Maciej Dymek), Piotr Pachołek, Mateusz Biernat, Mateusz Oczkowski- Dominik Matusik, Wojciech Rosenau

W pierwszym meczu kontrolnym przed zbliżającym się sezonem A-klasy, drużyna Zamku w 14-osobowym składzie, w tym zasilona czteroma zawodnikami (rocznik 2001 i 2002) z zespołu Trampkarzy i Juniora Starszego musiała uznać wyższość przyjezdnych z Brzeźnicy. W wyniku zmian w rozgrywkach A-klasy Cis został przeniesiony do ,,ząbkowickiej" grupy A-klasy w związku z czym nie przyjdzie nam już rywalizować z niedawnym rywalem o ligowe punkty.

Gole dla Zamku zdobyli Wojciech Rosenau (z ok. 11 metra, po strzale w długi, lewy róg bramki) oraz Dominik Matusik (z ok. 16 metra, po przysłowiowej ,,dobitce"). Przy obu trafieniach asysty odnotował Tomasz Marcinowski. W mniej więcej 50 minucie gry w wyniku ostrego faulu ze strony napastnika Gości, 15-letni Marcel Rosenau zmuszony był opuścić plac gry w wyniku odniesionego urazu kostki. Z powodu braku rezerwowego goalkeepera przez ostatnie 40 minut spotkania w roli bramkarza wystąpił Grzegorz Zieliński.

W najbliższą środę (03.08.) Seniorzy rozegrają drugi mecz towarzyski z Łomniczanką Starą Łomnicą. Początek spotkania zaplanowany jest o godzinie 18:00 w Starej Łomnicy.