Strzelec bramki: 65' Arkadiusz Szutenbach

Napomnienia: 40' Kacper Urban, 43' Arkadiusz Szutenbach, 64' Mariusz Pikulski, 74' Patryk Konopacki, 90+2' Przemysław Banaś.

Skład Zamku: Rafał Zaborowski - Mikołaj Lemański, Dawid Rosenau, Kacper Jaworski, Patryk Konopacki, Maciej Szymański - Arkadiusz Szutenbach, Grzegorz Zalewski, Paweł Koniuszek (C), Kacper Urban - Konrad Matusik.

Zmiany: 33' Bartosz Polak za Dawida Rosenau, 70' Mateusz Biernat za Pawła Koniuszka, 80' Dominik Matusik za Konrada Matusika.

Skład KS Polanica Zdrój: Adam Ludwisiak - Przemysław Banaś, Dawid Mastalerz, Michał Jura, Maciej Kozioł, Mariusz Pikulski, Piotr Tortyna (C), Sławomir Kominek, Piotr Hirchill, Szymon Domagała, Krzysztof Wiśniewski.

Zmiany: 73' Mariusz Jaworek za Krzysztofa Wiśniewskiego.

Rezerwa: Krystian Ginter.

Dostępna jest galeria zdjęć.

Niechlubna seria bez zwycięstwa w roli gospodarzy dobiegła końca. Niespełna pięć miesięcy Zamek musiał czekać na zdobycie trzech punktów na swoim terenie. Gorzanowianie przystąpili do pojedynku ligowego bez kilku kluczowych zawodników. Z różnych przyczyn zabrakło M. Dymka, G. Kuczka, K. Gwizdaka, D. Pachowicza, J. Szajtera, a także Sz. Polaka, S. Polaka czy S. Grebskiego. Na ławce rezerwowych znaleźli się jedynie B. Polak, M. Biernat oraz kapitan zespołu, D. Matusik, zmagający się z chorobą.

W trudnym, pełnym walki spotkaniu, w którym nie brakowało ostrych starć i kontrowersyjnych sytuacji a obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje strzeleckie, jedynie Zamek w przeciągu 90 minut zdołał raz znaleźć drogę do bramki rywala. Gola na wagę zwycięstwa zdobył A. Szutenbach pokonując bramkarza rywala w 65 minucie gry w sytuacji ,,sam na sam".

W nadchodzą niedzielę (tj. 22.09.19r.) seniorzy zmierzą się w Domaszkowie ze Śnieżnikiem. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 11:00.