Seniorzy: Zamek 1:3 GLKS Orlęta Krosnowice

Kolejka 26

02.06.2019r. godz. 17:00 niedziela

Zamek Gorzanów 1:3 GLKS Orlęta Krosnowice

Sędziowali: p. A. Berdowski (jako główny) oraz p. M. Chodorowski i p. K. Słabowski (jako asystenci) - PPN Kłodzko

Strzelcy bramek: 8' Łukasz Tracz 0:1, 33' Maciej Kaletka 0:2, 70' Łukasz Tracz 0:3, 87' Bartosz Polak 1:3.

Napomnienia: 52' Konrad Trześniowski, 90' Wojciech Galiński.

Wykluczenia: brak.

Zamek Gorzanów: Sławomir Grebski - Jakub Szajter, Mikołaj Lemański, Grzegorz Kuczek (C), Kazimierz Gwizdak, Bartosz Wojtyła, Grzegorz Zalewski, Maciej Szymański, Filip Kozłowski, Maciej Dymek, Dominik Matusik.

Zmiany: 46' Dawid Rosenau za Mikołaja Lemańskiego, 46' Bartosz Polak za Jakuba Szajtera, 75' Szczepan Polak za Macieja Szymańskiego, 80' Kacper Jaworski za Bartosza Wojtyłę, 85' Patryk Konopacki za Kazimierza Gwizdaka.

Rezerwa: Damian Goliasz, Sebastian Polak.

GLKS Orlęta Krosnowice: Rafał Jóźwiak, Rafał Adamczyk, Mateusz Trześniowski (C), Przemysław Toczek, Maciej Kaletka, Filip Tomera, Łukasz Tracz, Mateusz Szeroszewski, Michał Mucha, Gabriel Krawczyk, Krystian Radziszewski.

Zmiany: 23' Konrad Trześniowski za Filipa Tomerę, 62' Jakub Gil za Gabriela Krawczyka, 66' Wojciech Galiński za Krystiana Radziszewskiego, 80' Mateusz Uroda za Przemysława Toczka.

Rezerwa: Marcin Urban, Bartosz Mistarz.

Niemocy seniorów na boisku w Gorzanowie ciąg dalszy.

W ramach 26 kolejki rozgrywek III Grupy Wałbrzyskiej A-klasy zawodnicy A. Matusika podejmowali przy Kłodzkiej 8 zespół GLKS Orlęta Krosnowice prowadzony przez A. Galińskiego.

Przed rozpoczęciem meczu ligowego wspólnie uczczono pamięć zmarłego w ubiegłym tygodniu Mateusza Dąbrowskiego, zawodnika MKS Nysa Kłodzko i GLKS Orląt Krosnowice, a także trenera najmłodszych drużyn młodzieżowych wymienionych klubów.

Gorzanowianie nie zdołali przełamać trwającej od 20 kolejki serii bez wygranej w roli gospodarzy (Zamek 2:1 Śnieżnik 20.04.19r.) ulegając wyżej notowanej drużynie z Krosnowic 1:3.

Honorowe trafienie dla Gorzanowa zanotował w 87 minucie gry młodzieżowiec, 15 - letni B. Polak, dla którego była to druga bramka w sezonie.

Dostępna jest Tabela III Grupy Wałbrzyskiej Klasy A.

Dostępna jest Galeria zdjęć

Relacja ze spotkania dostępna jest na stronie internetowej klubu GLKS Orlęta Krosnowice.

Powiązana galeria: