Jun. Młodsi: Przegrana z Cukrownikiem, Wygrana z Zamkiem

Juniorzy Młodsi z końcem sierpnia rozpoczęli ligowe rozgrywki w Wałbrzyskiej IV Lidze Okręgowej. Z uwagi, iż w grupie znajduje się zaledwie 7 zespołów, każda z drużyn będzie miała okazję w rundzie jesiennej rywalizować dwukrotnie o ligowe punkty z tym samym rywalem. W IV lidze występują następujące zespoły:

1. BOXMET Piskorzów

2. Cukrownik Pszenno

3.Piast Nowa Ruda

4. Polonia Bystrzyca Kłodzka

5. Piławianka Piława Górna

6. Zamek Gorzanów

7. Zamek Trzebieszowice

W I kolejce (31.08) Zamek  podejmował na swoim obiekcie drużynę z Pszenna. Mecz zakończył się rezultatem 2:4 na korzyść gości. Szczegóły meczu (skład oraz strzelcy) w linku poniżej:

Zamek Gorzanów 2:4 Cukrownik Pszenno

W II kolejce (07.08) Zamek zmierzył się na boisku w Trzebieszowicach ze swoim imiennikiem. Młodzieżowcy z Gorzanowa rozbili rywali 3:11. Więcej informacji (skład oraz strzelcy) w linku poniżej.

Zamek Trzebieszowice 3:11 Zamek Gorzanów

W nadchodzą sobotę (14.09.2019r.), w ramach 3 kolejki zawodnicy Jana Sęgi zmierzą się z BOXMET-em Piskorzów. Początek pojedynku zaplanowany jest na godz. 13:00.