OZPN Wałbrzych: III Liga Okręgowa Junior Młodszy Grupa 3 (RW)

Kolejka 1 30.03.2019r. (sobota)

Zamek Gorzanów 6:2 Kryształ Stronie Śląskie

(4:1)

Sędziowali: p. D. Szylar (jako główny) oraz  p. K. Tomaka (jako asystent) - KS Kłodzko

Strzelcy bramek:  10' Igor Dela 0:1 , 20' Szymon Legieć 1:1, 21' Kacper Urban 2:1, 35' Szymon Legieć 3:1, 44'  Bartosz Polak 4:1, 51' Igor Dela 4:2, 65' Bartosz Polak 5:2,  83' Szymon Legieć 6:2.

Napomnienia: Miłosz Bułaciński (czerwona kartka - akcja ratunkowa).

Skład Zamku: M. Wdowiak - Oskar Plewniak, Kacper Jaworski, Patryk Konopacki (C), Robert Stróż - Szymon Legieć, Karol Kogut, Kacper Urban, Adam Klasicki, Michał Klimczak, Bartosz Polak.

Zmiany: Michał Dymnicki za Adama Klasickiego 60' , Adrian Duda za Kacpra Urbana 70', Igor Frątczak za Michała Klimczaka 75',  Kamil Orłowski za Karola Koguta 80', Maciej Barycz za Bartosza Polaka 80'.

Juniorzy Młodsi udanie rozpoczęli rozgrywki ligowe wygrywając z drużyną Kryształu 6:2 po trzech trafieniach Szymona Legiecia (debiutującego w barwach Zamku), dwóch golach Bartosza Polaka i bramce Kacpra Urbana. Należy zaznaczyć, iż rywale w drugiej połowie rozgrywali mecz w osłabionym składzie. W 58 minucie gry za faul na Karolu Kogucie (,,akcja ratunkowa") zawodnik gości otrzymał czerwoną kartkę. Następnie, na skutek odniesionej kontuzji pomocnika Kryształu (po starciu z Bartoszem Polakiem) przez znaczną część II połowy  goście musieli sobie radzić bez kolejnego piłkarza.