Młodzieżowiec Zamku piłkarzem MKS ,,Nysa Kłodzko"

W zimowej przerwie sezonu 2017/2018 dwaj młodzieżowcy Zamku, Kamil Dymek wraz z Filipem Kozłowskim dołączyli do kadry IV-ligowego zespołu seniorskiego klubu MKS ,,Nysa Kłodzko" na zasadzie wypożyczenia do końca rundy wiosennej.

O tymczasowym ,,przejściu" zawodników pisaliśmy w marcu (link)

Teraz z kolei możemy poinformować, iż jeden z naszych byłych już piłkarzy, 17-letni Kamil Dymek dołączył do zespołu z Kłodzka na zasadzie transferu definitywnego.

Pomocnik trafił do naszego klubu z Orlika Kłodzko (poprzednio wypożyczony do Lechii Dzierżoniów) w marcu 2016 roku. Młodzieżowiec zdołał występować w barwach naszego klubu zarówno na szczeblu rozgrywek młodzieżowych oraz w klasie rozgrywkowej I zespołu seniorów. Kamil miał sposobność gry w Klasie Okręgowej Trampkarzy (2016 - RW), Klasie Terenowej Juniora Starszego (2016/2017), Wałbrzyskiej Klasie Okręgowej Juniorów (2017/2018) oraz w IV Grupie A-klasy (2016/2017 oraz 2017/2018).

Kamilowi dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu w młodzieżowej i seniorskiej piłce, życząc jednocześnie samych powodzeń w nowym klubie, sukcesów na tle sportowym oraz omijania kontuzji.

Powodzenia.