Niedziela początkiem rozgrywek dla drużyn Seniorów

Już w niedzielę (20.08) obie drużyny Seniorów klubu LKS ,,Zamek" Gorzanów rozpoczną zmagania w swoich rozgrywkach i będą walczyć o zdobycie pierwszych punktów w sezonie 2017/2018.

A- klasa

I zespół Zamku w roli gospodarza podejmie na obiekcie w Gorzanowie zespół benianimka. ATS Wojbórz awansował do IV Grupy A-klasy za sprawą zdobycia pierwszego miejsca w II Grupie Kłodzkiej Klasy B w sezonie 2016/2017.

Najbliższy rywal Zamku pewnie zdobył pierwsze miejsce w swojej grupie odnotowując w 16 spotkaniach same zwycięstwa z bilansem bramek 70-13 (w tym dwa walkowery z Orłem Mąkolno oraz Lechią Ołdrzychowice) wyprzedzając drugą w tabeli Granicę Tłumaczów o 11 punktów.

Drużyna ATS-u w ostatnich dwóch spotkaniach, w ramach Pucharu Polski zanotowała dwa zwycięstwa. W I rundzie zmierzyła się ze spadkowiczem z Ligi Okręgowej, Orlętami Krosnowice. W regulaminowym czasie gry żadna z drużyn nie trafiła do siatki rywali. Dopiero dogrywka w postaci rzutów karnych musiała wyłonić drużynę awansującą do II rundy. ATS wyeliminował zespół z Krosnowic po ostatecznym rezultacie 5-4. W II rundzie, w spotkaniu z Włókniarzem Kudowa Zdrój, Wojbórz ponownie wygrał w rzutach karnych (3:2). W przeciągu 90 minut gry ATS jak i Włókniarz zdołały znaleźć drogę do bramki przeciwnika trzykrotnie. W kolejnej rundzie Pucharu Polski rywalowi Zamku przyjdzie zmagać się z IV - ligowym zespołem, Unią Bardo.

Zbiórka zawodników o godzinie 16:15 przy boisku sportowym.

Początek spotkania o godz. 17:00, Sędziuje: p. Jamrozik (KS Kłodzko)

B - klasa

II drużyna Zamku rozpocznie rozgrywki w B-klasie od najdalszego wyjazdu, bowiem już w I kolejce zawodnikom przyjdzie zmierzyć się z Czermną Kudową Zdrój. Przeciwnik Zamku w minionym sezonie zajął 6 pozycję w tabeli mając w dorobku 18 punktów z bilansem bramek 33-42.

Zbiórka zawodników o godzinie 11:00 w Gorzanowie przy Placu Wolności.

Początek spotkania o godzinie 13:00 na boisku w Czermnej Kudowa Zdrój.