Młodzicy zakończyli rozgrywki [Foto]

W ostatnim meczu rozgrywek V ligi okręgowej Młodzika podopieczni A. Matusika zmierzyli się na swoim obiekcie z rówieśnikami reprezentującymi klub Słowianina Wolibórz. Przed rozpoczęciem pojedynku zespoły Zamku i Słowianina mając w dorobku 21 punktów, zajmowały odpowiednio 2 i 3 miejsce w tabeli. Tuż przed nimi plasowała się drużyna Orląt Krosnowice, która wcześniej zakończyła rozgrywki, gromadząc 23 oczka. Zwycięstwo jednej z drużyn oznaczało jednocześnie zdobycie mistrzostwa w lidze,  z kolei w przypadku remisu na wyniku skorzystała by drużyna Orląt z Krosnowic.

Z rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna gości wygrywając z zawodnikami A. Matusika 1:3 (do połowy 0:2), dzięki czemu Słowianin może świętować tytuł mistrzowski V  ligi okręgowej Młodzika.

Po dziesięciu rozegranych kolejkach zespół z Gorzanowa zajął 3 pozycję w tabeli mając najlepszy bilans bramkowy (73:18) wśród wszystkich drużyn uczestniczących w rozgrywkach rundy jesiennej.

Dostępną jest galeria zdjęć  [23 foto]

Tabela rozgrywek dostępna jest na portalu www.laczynaspilka.pl

Powiązana galeria: