Sukcesy braci Polaków reprezentujących Klub Lekkoatletyczny "Ziemia Kłodzka"

Trzej bracia, Szczepan, Sebastian oraz Bartosz od niemal ośmiu już lat reprezentują nasz klub w lokalnych rozgrywkach piłkarskich. Swoje pierwsze kroki stawiali w młodzikach, przechodząc następnie przez niemal wszystkie młodzieżowe kategorie wiekowe, by w chwili obecnej móc bronić barw Zamku już na szczeblu seniorskim, wspólnie z wieloma innymi wychowankami Zamku z utworzonej w 2011 roku grupy młodzików, której drużyna przyniosła nam wiele radości i sukcesów na przestrzeni ostatnich lat.

19 – letni Szczepan, 18 – letni Sebastian oraz 16 – letni Bartosz od kilku lat z powodzeniem łączą grę w naszych zespołach z reprezentowaniem niedawno powstałego Klubu Lekkoatletycznego ,,Ziemia Kłodzka", o którego osiągnięciach na szczeblu co najmniej wojewódzkim z upływem miesięcy jest coraz głośniej.

Szczepan, Sebastian oraz Bartosz mają już za sobą udział w wielu zawodach lekkoatletycznych w różnych częściach Polski, posiadając jednocześnie doświadczenie ze startów w Czechach czy w Niemczech. Podczas organizowanych mistrzostw bracia niejednokrotnie stawali na podium, czego przykładem jest choćby ostatni start w wojewódzkich biegach LZS pn. ,,Jesienne Biegi Przełajowe Igrzysk LZS - Krzyżowa" w dniu 26 września, gdzie Bartosz zajął 1 miejsce, a Sebastian znalazł się na drugim stopniu podium.

Gratulujemy zawodnikom sukcesów i życzymy dalszych powodzeń nie tylko w sporcie.

Więcej informacji dotyczących wyników naszych zawodników można znaleźć na funpage_u Klubu Lekkoatletycznego ,,Ziemia Kłodzka" na portalu społecznościowym ,,facebook'.