Seniorzy: Zwycięstwa z Igliczną i Łomniczanką (Foto)

OZPN Wałbrzych: IV Grupa A - Klasy

22.10.2017r. godz. 15:00

Kolejka 10

Zamek Gorzanów 1:0 Łomniczanka Stara Łomnica

Sędziowali: p. Krzysztof Świderski (jako główny) oraz  p.Filip Paszczyk i p.Mariusz Mordarski (jako asystenci)

Napomnienia: Grzegorz Zalewski 82 min., Dominik Matusik 90 min. (Zamek) - Bartosz Wojtyła 60 min., Radosław Sebzda 67 min, Bartosz Wojtyła 71 min.

Wykluczenia: Bartosz Wojtyła 71 min. - po dwóch żółtych

Strzelec bramki: Dominik Matusik 47 min.

Asystował: Filip Kozłowski

Skład Zamku:Łukasz Szabunio - Grzegorz Zalewski, Oskar Piesiak, Dawid Rosenau, Grzegorz Kuczek - Filip Kozłowski, Paweł Koniuszek (Kpt.), Maciej Szymański (75' Kazimierz Gwizdak), Dawid Pachowicz (46' Kamil Dymek) - Dominik Matusik (89' Wojciech Rosenau), Kamil Dawiec.

Skład Łomniczanki: Piotr Uchman - Radosław Sebzda (81' Damian Piątkowski), Łukasz Isalski, Sylwester Wierzbicki (65' Artur Sikorski), Mariusz Bielski (Kpt.), Przemysław Siedlecki, Łukasz Gacek (46' Robert Dymek), Grzegorz Sikorski, Mateusz Palka (88' Sebastian Piątkiewicz), Krystian Pachołek.

Dostępna jest Galeria zdjęć.

Dostępna jest Tabela Wałbrzyskiej IV Grupy A-klasy.

Dostępne są statystyki I drużyny Seniorów.

PPN Kłodzko: I Grupa B - Klasy

22.10.2017r. godz. 11:00

Kolejka 10

Igliczna Wilkanów 2:3 Zamek Gorzanów

Sędziowali: p. Paweł Gawęda (jako główny) oraz p. Kazimierz Tomaka i p. Rafał Jamrozik (jako asystenci)

Strzelcy bramek: 1:0 Kacper Baszczak - 5 min., 2:0 Paweł Szydło - 21 min. (Igliczna) - 1:2 Grzegorz Grochalski - 65 min., 2:2 Tomasz Marcinowski 75 min., 2:3 Grzegorz Grochalski 77 min..

Napomnienia: brak

Skład Zamku: Mirosław Wojrach - Kazimierz Gwizdak (46' Radosław Sołodowczuk), Mateusz Biernat, Paweł Marcinowski, Arkadiusz Grzyb (Kpt.) - Grzegorz Grochalski, Wojciech Rosenau (70' Mariusz Pusz), Miłosz Rydz, Tomasz Marcinowski - Andrzej Matusik, Paweł Barycz.

Skład Iglicznej: Piotr Wróbel- Kacper Baszczak (30' Andrzej Szkwarek), Grzegorz Pławiak, Damian Poparda, Dawid Bracichowicz, Mateusz Kołt, Michał Adamów, Andrzej Szpojankowski, Paweł Szydło, Daniel Pawlaszek (46' Rafał Popek), Piotr Szydło (70' Patryk Gnitecki).

Dostępna jest Tabela I Grupy B-klasy.

Dostępne są statystyki zawodników II drużyny seniorów.

Powiązana galeria: