Czas na wznowienie rozgrywek

W nadchodzący, ostatni już weekend marca do walki o pierwsze ligowe punkty przystąpią dwie drużyny Zamku. W sobotę o godzinie 13:00 w roli gospodarzy wystąpią Juniorzy Młodsi, którzy zmierzą się z Kryształem Stronie Śląskie. Będzie to pierwsze spotkanie ligowe dla nowo powstałej drużyny młodzieżowej Zamku prowadzonej przez J. Sęgę.

Z kolei w niedzielę w ramach 17 kolejki rozgrywek A-klasy, Seniorzy podejmą Pogoń Duszniki Zdrój. Drużyna B. Drozdowskiego zajmuje obecnie 8 pozycję w tabeli ze stratą 7 punktów do Zamku. Rywal w pierwszej kolejce rundy wiosennej przegrał z ATS-em w Wojborzu 2:1. Początek meczu w niedzielę (31.03.19r.) o godz. 16:00 w Gorzanowie.

W rundzie wiosennej ujrzymy łącznie cztery zespoły Zamku. Oprócz pierwszej drużyny zostały także zgłoszone zespoły Orlików, Młodzików i Juniorów Młodszych. Wymienione drużyny wystąpią w następujących rozgrywkach prowadzonych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wałbrzychu oraz Podokręg Piłki Nożnej w Kłodzku:

PPN Kłodzko: Orlik ,,Towarzyska" E1 Grupa 3

PPN Kłodzko: V Liga Okręgowa D2 Młodzik Grupa 1