Trzy punkty w meczu z Pogonią

OZPN Wałbrzych: III Grupa A - Klasy

31.03.2019r. godz. 16:00 - niedziela

Kolejka 17

Zamek Gorzanów 4:0 Pogoń Duszniki Zdrój

Sędziowali: p. D. Szylar (jako główny) oraz p. K. Tomaka i p. A. Celmer (jako asystenci). – KS Kłodzko

Napomnienia: Dominik Matusik 4', Bartosz Wojtyła 37' Konrad Matusik 42', Dawid Pachowicz 83' - Adrian Cieszyński 27', Paweł Matecki 66',66'.

Wykluczenia: Paweł Matecki 66' (konsekwencja dwóch napomnień).

Strzelcy bramek: 1:0 Filip Kozłowski (asysta Konrad Matusik) 28', 2:0 Dominik Matusik (rzut wolny) 58', 3:0 Bartosz Wojtyła 67', 4:0 Paweł Barycz 81'.

Skład Zamku: Damian Goliasz - Oskar Piesiak, Grzegorz Zalewski, Jakub Szajter - Filip Kozłowski, Paweł Koniuszek (C), Maciej Szymański, Maciej Dymek, Bartosz Wojtyła - Konrad Matusik, Dominik Matusik.

Zmiany: 47' Mikołaj Lemański za Pawła Koniuszka, 70' Paweł Barycza za Konrada Matusika, 75' Dawid Pachowicz za Bartosza Wojtyłę, 80' Mateusz Biernat za Macieja Dymka, 85' Dawid Rosenau za Jakuba Szajtera, 89' Szczepan Polak za Dominika Matusika.

Rezerwa: Sławomir Grebski.

Powiązana galeria: