Lider A-klasy ogrywa Zamek. Czwarta przegrana w sezonie.

OZPN Wałbrzych: III Grupa A - Klasy

Kolejka 11, 20.10.2018r. sobota godz. 15:00

Orlęta Krosnowice 6:2 Zamek Gorzanów

Sędziowali: p. K. Kudryński (jako główny) oraz p. K. Biel i p. S. Piskorski (jako asystenci) - KS Kłodzko

Strzelcy bramek: 0:1 Paweł Barycz 23', 1:1 Łukasz Tracz 24', 2:1 Hubert Śliwiński 35', 3:1 Łukasz Tracz 57', 4:1 Maciej Kaletka 81', 4:2 Bartosz Wojtyła 83', 5:2 Maciej Kaletka 87', 6:2 Maciej Kaletka 90'.

Napomnienia: 32' Paweł Podobiński, 38' Łukasz Gargała, 52' Mikołaj Lemański,  52' Filip Tomera, 75' Filip Tomera.

Wykluczenia: 75' Filip Tomera.

Skład Orląt: Arur Dżendżera - Konrad Trześniowski, Mateusz Hajłasz, Wojciech Galiński, Przemysław Toczek, Mateusz Gadziński, Marcin Urban, Łukasz Tracz, Mateusz Szeroszewski, Hubert Śliwiński, Filip Tomera.

Zmiany: 15' Paweł Podobiński za Mateusza Hajłasza, 30' Łukasz Gargała za Mateusza Gadzińskiego 45' Maciej Kaletka za Huberta Śliwińskiego, 70' Kamil Tomera za Mateusza Szeroszewskiego.

Rezerwa: Rafał Jóźwiak, Sebastian Piątkiewicz.

Skład Zamku: Sławomir Grebski - Kazimierz Gwizdak, Grzegorz Kuczek (C), Dawid Rosenau - Maciej Dymek, Kacper Jaworski,Maciej Szymański, Mikołaj Lemański, Bartosz Wojtyła - Paweł Barycz,Dominik Matusik.

Zmiany: 55' Jakub Szajter za Kacpra Jaworskiego, 60' Szczepan Polak za Kazimierza Gwizdaka, 70' Bartosz Polak za Pawła Barycza, 74' Marcin Paluch za Mikołaja Lemańskiego, 85' Piotr Pachołek za Macieja Szymańskiego.

Rezerwa: Andrzej Matusik, Filip Kozłowski.

Dostępne są statystyki drużyny Seniorów po 11 kolejkach rozgrywek III Grupy A-klasy - link.

Po jednym z najlepszych początków w A-klasie w wykonaniu podopiecznych Andrzeja Matusika, nadszedł czas gorszych występów naszego zespołu. Porażka w z liderem w Krosnowic sprawia, iż Zamek, oddala się od czołówki tabeli (tracąc 3 miejsce w tabeli), a jednocześnie pozostaje nadal bez zwycięstwa co trwa już od ostatnich czterech spotkań ligowych rzędu. Seria, ta trwa od 23 września, kiedy to Gorzanowianie w trudnym spotkaniu zdołali ograć Słowianina na na ciężkim terenie Woliborzu.

Runda jesienna powoli dobiega końca. W ostatnich 4 kolejkach Zamek zmierzy się z drużynami zajmującymi miejsca w dolnej części tabeli. W spotkaniach z Iskrą, Łomniczanką, Bierkowicami czy Szalejowem możemy spodziewać się, a także oczekiwać od zespołu, iż Gorzanowianie ponownie wrócą do właściwej dyspozycji i będą zdobyć kolejne ważne punkty by zakończyć rundę co najmniej na jednej z pozycji w pierwszej ósemce w tabeli. Wówczas Zamek rozpocznie rozgrywki z myślą o walce o czołowe miejsca w tabeli, a nie w poprzednich latach o utrzymanie drużyny w A-klasie.