Udane zakończenie rundy w wykonaniu I zespołu

OZPN Wałbrzych: III Grupa A - Klasy

Kolejka 15, 18.11.2018r. niedziela godz. 14:00

Iskra Jaszkowa Dolna 0:3 Zamek Gorzanów

Strzelcy bramek:0:1 Paweł Barycz 14', 0:2 Maciej Dymek (rzut karny) 40', 0:3Paweł Barycz57'

Napomnienia:17' Michał Grudzień (Iskra), 24' Konrad Kulbaka (Iskra) - 85' Grzegorz Kuczek (Zamek)

Skład Zamku:Sławomir Grebski -Dawid Rosenau,Jakub Szajter, Kacper Jaworski, Paweł Koniuszek (C), Mikołaj Lemański, Maciej Dymek, Bartosz Wojtyła, Grzegorz Kuczek, Paweł Barycz, Maciej Szymański.

Zmiany:60' Sebastian Polak za Mikołaja Lemańskiego, 70' Kacper Muszyński za Pawła Koniuszka, 80' Bartosz Polak za Pawła Barycza, 84' Patryk Konopacki za Kacpra Jaworskiego, 88' Szczepan Polak za Macieja Dymka, 88' Michał Klimczak za Bartosza Wojtyłę.

Ligowe rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2018/2019 za nami.Zgodnie z planem Gorzanowianie zdobyli komplet punktów w ostatnich czterech spotkaniach, mierząc się z drużynami z dolnej części tabeli, dzięki czemu uplasowali się na wysokiej, czwartej pozycji w tabeli III grupy A-klasy.

W 15 kolejce rundy jesiennej sezonu 2018/2019 I zespół wyszedł zwycięsko z pojedynku z drużyną prowadzoną przez M.Grudnia, która to w roli gospodarzy przystąpiła do rywalizacji w 10 - osobowym składzie co znacznie ułatwiło zadanie podopiecznym A. Matusika. Wygrana w Jaszkowej Dolnej była jednym z dziesięciu spotkań rundy, w którym Zamek ogrywając rywala sięgnął po kolejne trzy punkty. Biorąc pod lupę kadrę Zamku na ostatni mecz z Iskrą, należy dodać, że Gorzanów wystąpił w znacznej ilości zawodnikami z drużyny Juniorów Starszych. W meczowym sprawozdaniu znalazło się trzynastu Młodzieżowców, z których sześciu otrzymało szansę gry od pierwszych minut pojedynku.

Zdobywając w 15 kolejkach 31 punktów kończymy rundę z najlepszym miejscem w tabeli w od chwili rozpoczęcia gry Zamku w A-klasie.

Dostępne są Statystyki zawodników - link

Dostępna jest Tabela III Grupy A-klasy